A65/106
François Riss (1804-1886)
DÁMA S ČERVENOU STUHOU VE VLASECH
1851
Olej na plátně, 66x53,5 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole "F. Riss 1851.". Rámováno v oválném rámu.