Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dáma s knihou v interiéru

A65/109

Václav Kohout (1898-?)

DÁMA S KNIHOU V INTERIÉRU

Olej na plátně, 74x76 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "V. Kohout". Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč