Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina s jezdci v zapadajícím slunci

A65/112

Anonym

KRAJINA S JEZDCI V ZAPADAJÍCÍM SLUNCI

19. stol.
Olej na plátně, 52,5x63,5 cm, nesignováno. Rámováno ve zlaceném blondelovém rámu. V prosluněné krajině dvojice jezdců. Stav C. Vpravo dole trhlina zhruba 2,5 cm.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč