Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Mlýn v Alpách

A65/113

Leopold Stephan - připsáno (1826-1890)

MLÝN V ALPÁCH

19. stol.
Romantická alpská krajina s vodním mlýnem a figurální stafáží, ve stylu významného českého krajináře Leopolda Stephana (1826-1890). Olej na plátně, 55x68,5 cm, nesignováno, nerámováno, na napínacím rámu značeno tužkou "Leop. Stephan Mlýn" a "Jordan". Stav B.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč