A65/113
Leopold Stephan - připsáno (1826-1890)
MLÝN V ALPÁCH
19. stol.
Romantická alpská krajina s vodním mlýnem a figurální stafáží, ve stylu významného českého krajináře Leopolda Stephana (1826-1890). Olej na plátně, 55x68,5 cm, nesignováno, nerámováno, na napínacím rámu značeno tužkou "Leop. Stephan Mlýn" a "Jordan".