Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Alpská krajina

A65/114

Eduard Heller (1852)

ALPSKÁ KRAJINA

19. / 20. stol.
Olej na plátně, 54,5x68,5 cm, sign. vpravo dole "E. Heller", nerámováno. Stav B/C.