Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice Říčních krajin

A65/117

Anonym

DVOJICE ŘÍČNÍCH KRAJIN

19. stol.
Dvojice obrazů, olej na plátně, 51x61 cm a 51,5x61,5 cm, nesignováno. Rámováno. Stav B/C.

Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Vydražená cena: 29 000 Kč