A65/118
Johann Wilhelm Jankowski (1825-1870)
PARNÍK NA LABI POD STŘEKOVEM
Olej na plátně, 55x68 cm, signováno vpravo dole "J. W. Jankovski", nerámováno. Stav restaurováno.
Johann Wilhelm Jankowski – polský malíř romantických krajin s hrady a zámky a pohledů na městskou architekturu.