Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Slezský motiv

A65/123

Adolf Zdrazila (1868-1942)

SLEZSKÝ MOTIV

1896
Olej na plátně, 57x77 cm, sign. a dat. vlevo dole "A Zdrasila 96." Rámováno. Stav A.