Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tání na Vysočině

A65/126

Jaroslav Panuška (1872-1958)

TÁNÍ NA VYSOČINĚ

Olej na kartonu, 26x32 cm (výřez z rámu), sign. vlevo dole "PANUŠKA". Rámováno. Stav A.

Jaroslav Panuška - malíř, krajinář, ilustrátor. Studoval v Praze na AVU u M. Pirnera a na krajinářské škole u J. Mařáka.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Vydražená cena: 12 000 Kč