A65/127
Bojmír Hutta (1920-1987)
KRAJINA S VESNICKÝM MOTIVEM
1945
Olej na sololitu, 35x52,5 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole "Hutta 45". Rámováno.