A65/129
Alfred Jirasek (1863-1931)
CESTA S PODZIMNÍM MOTIVEM
Olej na plátně, 38x48 cm (výřez z rámu), sign. vlevo dole "A JIRASEK", zn. na zadní straně. Rámováno. Stav A-B. Oděrky na rámu.