Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Říční krajina

A65/135

Josef Adamíček (1904-?)

ŘÍČNÍ KRAJINA

1932
Olej na překližce, 38x29,5 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vpravo dole "J. ADAMÍČEK 1932". Rámováno. Stav A.

Josef Adamíček – malíř narozený ve Vídni, působil v Brně. Studoval na škole uměleckých řemesel ve Vídni u prof. Maliny a v atelieru jevištní malby u prof. Kautského taktéž. Pracoval pro Zemské divadlo v Brně, byl členem SVU Aleš.

Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Vydražená cena: 1 400 Kč