A65/136
Roman Havelka (1877-1950)
RÁNO NA ŽELETAVCE
1939
Olej na plátně, 48,5x64 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole "Rom. Havelka 1939". Rámováno, zaskleno.