Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Letní odpoledne

A65/137

František Myslivec (1890-1965)

LETNÍ ODPOLEDNE

1950
Olej na plátně, 80x102 cm (celkový rozměr 96,5x117 cm), signováno a datováno vpravo dole "Fr. Myslivec 1950". Rámováno. Stav C.

Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč