Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Osamělý kout

A65/138

František Myslivec (1890-1965)

OSAMĚLÝ KOUT

1950
Olej na plátně, 99x140,5 cm , sign., znač. a dat. vlevo dole "Fr. Myslivec Osamělý kout 1950". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč