Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Vlčí máky

A65/140

František Myslivec (1890-1965)

VLČÍ MÁKY

Olej na překližce, 23,5x30,5 cm (výřez pasparty), celkový rozměr 40x48 cm, signováno dole uprostřed "Fr. Myslivec". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.