Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Mořské pobřeží a krajina

A65/143

František Myslivec (1890-1965)

MOŘSKÉ POBŘEŽÍ A KRAJINA

Olej na kartonu, 13x16,5 cm (výřez pasparty) a 5x16,5 cm, signováno dole vpravo / uprostřed "Fr. Myslivec", první kus značen na zadní straně autorským razítkem; celkové rozměry včetně rámů 27x31 cm a 27x36 cm. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.