Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pošumavský kraj

A65/145

Augustin Mervart (1889-1968)

POŠUMAVSKÝ KRAJ

1936
Olej na kartonu, 31x49,5 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole "Aug. Mervart 36", na zadní straně přípis: "Aug. Mervart: Pošumavský kraj II. Dolní lhotka u Trhových Svinů". Rámováno, zaskleno. Stav A/B.