Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Bříza ve skalách

A65/147

Stanislav Feikl (1883-1933)

BŘÍZA VE SKALÁCH

Olej na kartonu, 34x44,5 cm (výřez z rámu), sign. vlevo dole "FEIKL". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.