A65/149
Jaroslav Panuška (1872-1958)
TÁNÍ
Kombinovaná technika - tužka a tempera na papíře, 23,5x31,5 cm (výřez z pasparty), sign. vlevo dole "Panuška." Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.
Jaroslav Panuška - malíř, krajinář, ilustrátor. Studoval v Praze na AVU u M. Pirnera a na krajinářské škole u J. Mařáka.