A65/152
Miloslav Holý (1897-1974)
LETNÍ KRAJINA
1947
Olej na plátně, 57,5x78,5 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vpravo dole "M. Holý 47". Rámováno.
Stav A/B.