Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Letní krajina

A65/152

Miloslav Holý (1897-1974)

LETNÍ KRAJINA

1947
Olej na plátně, 57,5x78,5 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vpravo dole "M. Holý 47". Rámováno. Stav A/B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.