Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Žně

A65/153

František Daněk - Sedláček (1892-1974)

ŽNĚ

Olej na kartonu, 36,5x55 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "DANĚK-SEDLÁČEK". Rámováno, zaskleno. Stav A.

František Daněk-Sedláček – malíř-krajinář. Mezi náměty jeho obrazů nejčastěji nalezneme krajinné pohledy, lesní interiéry, ale třeba také zákoutí ulic či zámky.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.