A65/154
Bohumír Dvorský (1902-1976)
ŽNĚ
1951
Olej na plátně, 36,5x75 cm, signováno vpravo dole „Boh. Dvorský“, na zadní straně plátna sign. a datováno "Boh. Dvorský 51.". Rámováno, celkový rozměr včetně rámu 50,5x89,5 cm.