A65/155
Bohumír Dvorský (1902-1976)
JIHOMORAVSKÁ KRAJINA
1963/1964 Olej na plátně, 125x201 cm, sign. vpravo dole "Boh. Dvorský", na zadní straně výstavní štítek. Rámováno. Monumentální dílo vrcholného období umělcovy tvorby podané s bravurní dynamikou pastózním rukopisem v paletě žhavých tónů horkého letního odpoledne na Hané. Stav A.