Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stará loď

A65/159

Emanuel Famíra (1900-1970)

STARÁ LOĎ

1967
Olej na plátně a sololitu, 24,5x71,5 cm (výřez z rámu), zn. na zadní straně autorským štítkem. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.