A65/161
František Horký (1879-1936)
CHALUPY
Olej na kartonu, 50,5x65,5 cm, sign. vpravo dole "F. Horký.". Rámováno, zaskleno. Stav A.
František Horký - malíř a grafik, převážně krajinář, studoval na Akademii v Praze (u prof. Ženíška).