Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Motiv z vysočiny

A65/162

Jaroslav Grus (1891-1983)

MOTIV Z VYSOČINY

1956
Olej na kartonu, 48,2x59 cm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole „J. Grus.“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A. V levém dolním rohu věnování „Rolandovi přátelsky 7. X. 75..."

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.