A65/162
Jaroslav Grus (1891-1983)
MOTIV Z VYSOČINY
1956
Olej na kartonu, 48,2x59 cm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole „J. Grus.“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.
V levém dolním rohu věnování „Rolandovi přátelsky 7. X. 75..."