Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Černomořské pobřeží

A65/163

Stephan Kalinovich Yarovoy (1913-1988)

ČERNOMOŘSKÉ POBŘEŽÍ

Olej na lepence, 30x50 cm, signováno vlevo dole "С. Ярабой". Rámováno, celkový rozměr včetně rámu 45x65 cm. Stav C.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.