A65/164
František Srp (1895-1943)
PŘÍSTAV S MOLEM
Olej na dřevěné desce, 42x57 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "FR SRP". Rámováno, zaskleno. Stav A.
František Srp - malíř a grafik, krajinář, figuralista, portrétista. Studoval na pražské akademii u M. Pirnera a na uměleckoprůmyslové škole u E. Dítěte a F. Kysely.