Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Přístav s molem

A65/164

František Srp (1895-1943)

PŘÍSTAV S MOLEM

Olej na dřevěné desce, 42x57 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "FR SRP". Rámováno, zaskleno. Stav A.

František Srp - malíř a grafik, krajinář, figuralista, portrétista. Studoval na pražské akademii u M. Pirnera a na uměleckoprůmyslové škole u E. Dítěte a F. Kysely.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.