Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dáma se psem

A65/167

Jan Šebek (1890-1966)

DÁMA SE PSEM

1906
Olej na kartonu, 45,5x20,5 cm, signováno vpravo dole "Jan Šebek", verso datace tužkou. Rámováno. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.