Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krojačka

A65/173

Jan Šebek (1890-1966)

KROJAČKA

Olej na dřevěné desce, 50x60,5 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "Šebek". Rámováno. Stav A-B. Mírné poškození na rámu.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.