Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kytice šeříků

A65/178

Sofia Wimmel

KYTICE ŠEŘÍKŮ

19. / 20. stol.
Olej na plátně, 65x42 cm, signováno vlevo dole "S. Wimmel". Rámováno, celkový rozměr včetně rámu 77x54 cm. Stav B - C. Dvě perforace plátna, pravděpodobně od hmyzu. Částečně restaurováno.

Italská malířka působící na přelomu 19. a 20. století, specializovala se především na květinová zátiší.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.