A65/178
Sofia Wimmel
KYTICE ŠEŘÍKŮ
19. / 20. stol.
Olej na plátně, 65x42 cm, signováno vlevo dole "S. Wimmel". Rámováno, celkový rozměr včetně rámu 77x54 cm.
Stav B - C.
Dvě perforace plátna, pravděpodobně od hmyzu. Částečně restaurováno.
Italská malířka působící na přelomu 19. a 20. století, specializovala se především na květinová zátiší.