Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kytice bílých pivoněk se zátiším

A65/179

Helen Wlatschil - Reichhardt

KYTICE BÍLÝCH PIVONĚK SE ZÁTIŠÍM

1932
Olej na plátně a sololitu, 83,5x60 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole "H. WLATSCHIL-REICHHARDT 1932.". Rámováno, zaskleno. Stav A/B. V levém dolním rohu prasklé sklo.

Umělkyně činná v Brně v první třetině 20. století. Členka Vereinigung deutscher bildenden Künstler Mährens und Schlesiens: „Scholle“, s nimiž se zúčastňovala společných výstav v Domě umělců v Brně v meziválečném období.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.