A65/179
Helen Wlatschil - Reichhardt
KYTICE BÍLÝCH PIVONĚK SE ZÁTIŠÍM
1932
Olej na plátně a sololitu, 83,5x60 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole "H. WLATSCHIL-REICHHARDT 1932.". Rámováno, zaskleno.
Stav A/B.
V levém dolním rohu prasklé sklo.
Umělkyně činná v Brně v první třetině 20. století. Členka Vereinigung deutscher bildenden Künstler Mährens und Schlesiens: „Scholle“, s nimiž se zúčastňovala společných výstav v Domě umělců v Brně v meziválečném období.