Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lucerna

A65/211

LUCERNA

Itálie, Benátky, 19. stol.
Dřevěná osmiboká lucerna ze zlaceného dřeva s prosklenými bočnicemi v neogotickém tvarosloví. V. 97 cm, Ø 39 cm. Stav C.

Vyvolávací cena: 6 500 Kč