A65/211
LUCERNA
Itálie, Benátky,
19. stol.
Dřevěná osmiboká lucerna ze zlaceného dřeva s prosklenými bočnicemi v neogotickém tvarosloví. V. 97 cm, Ø 39 cm.
Stav C.