A65/212
BIEDERMEIER LUSTR S OVĚSY
Itálie, Benátky,
40. léta 19. stol.
Šestiramenný lustr s rameny ze železa nesenými dříkem ze zlaceného, řezbovaného lipového dřeva a s ověsky z čirého a barevného skla. Původně svíčkový lustr dodatečně elektrifikován. V. 110 cm, Ø 80 cm.