Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nástěnné zrcadlo

A65/217

NÁSTĚNNÉ ZRCADLO

Itálie, posl. čtvrt. 18. / 19. stol.
Nástěnné zrcadlo z lipového dřeva zdobeného řezbou s motivy květinových girland s rokaji a akanty. Na vrcholové římse převýšené architektonickou vázou s květy. Původní řezby z 18. století aplikovány později v průběhu 19. století na nosný rám. 132x80 cm. Stav B/C.

Vyvolávací cena: 19 000 Kč