Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nástěnné zrcadlo

A65/220

NÁSTĚNNÉ ZRCADLO

Itálie, 20. stol.
Zrcadlo ve zlaceném rámu rokokového tvarosloví, lipové dřevo, zlacení na křídový podklad. 153x77 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč