Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nástěnné zrcadlo

A65/220

NÁSTĚNNÉ ZRCADLO

Itálie, 20. stol.
Zrcadlo ve zlaceném rámu rokokového tvarosloví, lipové dřevo, zlacení na křídový podklad. 153x77 cm. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.