A65/221
KONZOLOVÝ STOLEK SE ZRCADLEM
Itálie,
1. pol. 20. stol.
Konzolový stolek rokokového tvarosloví s deskou z bílého mramoru a zrcadlem v rámu zdobeném řezbou a zlacením. 236x121x41 cm.
Stav B - C.