Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Salonní stolek

A65/223

SALONNÍ STOLEK

Čechy, 70. léta 18. stol.
Stůl s deskou ze smrkového dřeva intarzovaného páskovou a pentlicovou intarzií z ořechové dýhy a linkováním javorem stojí na čtyřech spirálově soustružených nohách spojených trnoží. 89x73x64 cm. Stav B.