Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Komoda

A65/225

KOMODA

Rakousko, před r. 1800
Třízásuvková komoda s korpusem ze smrkového dřeva, zdobená celoplošně dýhováním, páskovou intarzií a intarzovanými medailony s motivy říčních a přímořských krajin se stafáží. Dýhy z ořechového, třešňového, švestkového dřeva a dřeva tropických dřevin. 132x90x73 cm. Stav B. Původní zámky, klíč i kování.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč