A65/226
TRUMEAU
Itálie, Benátky,
18. / 19. stol.
Čtyřzásuvková komoda s prohýbanou fasádou a středním dílem se zásuvkami za výklopnou deskou nese dvoudveřovou nástavbu s plnými dvířky a policemi v interiéru. Kombinace měkkého a dubového dřeva celoplošně dýhovaná ořechovou dýhou. 241x117x62 cm.
Restaurováno před delší dobou, nepůvodní záda, doplněné některé díly.