Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trumeau

A65/226

TRUMEAU

Itálie, Benátky, 18. / 19. stol.
Čtyřzásuvková komoda s prohýbanou fasádou a středním dílem se zásuvkami za výklopnou deskou nese dvoudveřovou nástavbu s plnými dvířky a policemi v interiéru. Kombinace měkkého a dubového dřeva celoplošně dýhovaná ořechovou dýhou. 241x117x62 cm. Stav B. Restaurováno před delší dobou, nepůvodní záda, doplněné některé díly.

Vyvolávací cena: 49 000 Kč