Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ribalta

A65/227

RIBALTA

Itálie, Benátky, 19. / 20. stol.
Psací komoda s výklopnou psací deskou nesenou na základně se třemi zásuvkami a výrazně prohýbanou fasádou čela i boků. Korpus ze smrkového, lipového i topolového dřeva dýhovaný ořechovou dýhou. 112x94x60 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Vydražená cena: 22 000 Kč