A65/227
RIBALTA
Itálie, Benátky,
19. / 20. stol.
Psací komoda s výklopnou psací deskou nesenou na základně se třemi zásuvkami a výrazně prohýbanou fasádou čela i boků. Korpus ze smrkového, lipového i topolového dřeva dýhovaný ořechovou dýhou. 112x94x60 cm.