Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Komoda ve stylu Ludvíka XV.

A65/229

KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.

Francie, pol. 20. stol.
Dvouzásuvková komoda s prohnutou čelní fasádou a boky, s bronzovými aplikami na nárožích a prohnutých kónických nohách. Celoplošně zdobeno intarzií v palisandrové dýze, horní deska z mramoru Breche de Medous. 77x39x85 cm. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.